پیگیری خرید

عمده مشکلات در خرید بصورت زیر رخ میدهد

  1. سرور فایل ضایع شده باشد ( که در این شرایط یا لینک جدید دریافت خواهید کرد یا خرید شما مرجوع میشود )
  2. بعد از پرداخت ,در حین دکمه ی تکمیل خرید و بازگشت به سایت مشکلی پیش بیاد که در این صورت اسم فایل رو تلگرام  واتساپ کنید یا تماس بگیرید.
  3. فایلی که خریداری کردید مشکلی داشت یا نحوه کار با اون رو نمیدونستید , با توجه به قوانین سایت ما صرفا می تونیم سلامت فایل را ضمانت کنیم نه بیشتر! (البته استثنا در مورد گوشی های پر استفاده که توی بازاره مثل سامسونگ و سونی میتونم کمکتون کنم )، اگر تابحال گوشی فلش نکردید بهتره احتیاط کنید و یا فایل را به یک تعمیرکار موبایل بدهید ، چونکه اگه فایل اشتباهی رو فلش کنید مخصوصا روی گوشی های برند چینی دیگه برای برگشت به حالت قبل توی دردسر می افتید.
  4. لینک دانلود رمز دار .

همکار و خریدار گرامی  , شما پس از خرید باید دکمه بازگشت به سایت را بزنید تا به صفحه خرید موفق وارد شوید و لینک محصول را مشاهده کنید، اگر در حین این مراحل پرداخت مشکلی مشاهده کردید نگران نباشید لینک دانلود به ایمیلتان ارسال شده است و باید به صندوق دریافت ایمیلتان مراجعه نمایید. چنانچه باز هم مشکلی داشتید که عمدتا بخاطر عدم بازگشت به سایت پس از  پرداخت رخ میدهد تراکنش شما ثبت شده و قابل پیگیری می باشد و در اسرع وقت بررسی خواهد شد.


در کل پیگیری فایلی که خریداری کرده اید از طریق ایمیل انجام میشود . چنانچه لینک دانلود شما مشکل داشت میتوانید به شماره تلفنی که پانوشت سایت قرار دارد با من تماس بگیرید یا این که مشکل خود را به تلگرام یا جیمیل من ارسال کنید .

با تشکر مدیریت سایت اسکیو رام

رضایت شما اعتبار ماست .


Internet.Download.Manager.6.21.Build.16.Final.Retail.rar